Мангал - серце кожного смачного відпочинку!
Уяви аромат соковитого шашлику, тріск спека та гарний настрій у компанії друзів чи родини. Все це починається із надійного мангалу!
Пропонуємо мангал, який
• виготовлений із міцного металу (товщина 3-5 мм)
• Зручний у використанні та транспортуванні
• має сучасний дизайн та продуману конструкцію
• служить роками навіть за активного використання
В наявності
- класичні розбірні мангали
- з поличкой — для максимального комфорту
- совок кочерга
- на 9 шт шампурів
Пропонуємо стаціонарний мангал за вигідною ціною та доставкою по всій Україні.
Відмінна модель, яка чудово доповнює дизайн вашого двору чи саду.
Якісний, надійний, зручний, функціональний, довговічний – головні якості мангалу.
Надійний товщиною 3-5 мм прослужить довгі роки і будуть радувати стравами всю вашу родину і друзів.
Мангал продуманий для максимальної зручності при приготуванні страв на вогні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт) |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 910 мм |
| Вага | 25 кг |
- Ціна: 4 000 ₴
- Спосіб упаковки: коробка




