Металевий газовий пропановий балон 12.3 літрів із запобіжним клапаном SAFEGAS
Газовий балон пропан на 12.3 л. Легкий. Зручні ручки. Встановлений безпечний вентиль із запобіжним клапаном з вихідним різьбленням СП21,8-1/14”LH, що дозволяє підключати балон до стандартного обладнання без додаткових перехідників. Також конструкція вентиля дозволяє організувати скидання "зайвого" газу. Використовується для житлових приміщень, закладів громадського харчування, невеликих майстерень та інших подібних місць. Компактний.
Характеристика балону.
- Об'єм 12.3 літрів
- ВАГА 6.1 кг
- Висота 46 см
- Обсяг 25 см
- Мінімальна товщина стінки 2.5 мм
- Запобіжний клапан
- Ковпачок на вентелі
Комплекти у продажу (ціну та комплектацію уточнюйте).
Доставка по Новій пошті.
Оплата будь-яка.
Якщо немає зв'язку, пишіть або дзвоніть Вайбер.
Самовивіз
Київська обл. с. Княжичі
Київ вул. Нововокзальна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SafeGas |
| Країна виробник | Польща |
| Об`єм | 12.3 л |
| Маса порожнього балона | 6 кг |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр | 23 мм |
- Ціна: 2 400 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка картонна коробка.






