Газова плитка 3 конф. із штуцером для підключення.
Комплект підключення до газової плитки, підходить і до обігрівача, гриля.
Газова настільна плита працює від зрідженого газу.
Дуже зручна та комфортна побуту, високої якості, міцний металевий корпус.
Цілісна решітка дозволяє ставити на плиту посуд будь-якої ємності.
Можливість використання будинку, квартири, дачі, гаражі навіть не великі габарити дозволяють взяти на природу, рибалку, пікнік.
Консультації.
Комплект підключення CАVAGNA Італія
- Редуктор CАVAGNA Італія
- Шланг 2 метра (можливість до 10 метрів і більше)
- Хомут 2 шт
- Штуцер для підключення плитки
• Тип: газова
• Базовий колір: білий
• Глибина: 57 см
• Висота: 12 см
• Ширина: 27 см
• Управління: поворотне
• Кількість конфорок: 3
• Виробник: Туреччина
• Гарантія: 12 міс.
Балони уточнюйте ціни та консультуйтеся.
Если нет связи, пишите или звоните Вайбер.
Якщо немає зв'язку, пишіть або дзвоніть Вайбер.
Доставка по Україні
Самовивіз
Київська обл. с. Княжичі
Київ вул. Нововокзальна
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Основні | |
| Виробник | SafeGas |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Ширина плити | 60 см |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
- Ціна: 1 270 ₴
- Спосіб упаковки: коробка




