Балон із комплектом підключення CAVAGNA Італія.
Балон та комплект Українського стандарту.
Комплект підключення до газової плитки, обігрівача, гриля.
Металевий газовий пропановий балон 12.3 літрів із запобіжним клапаном SAFEGAS
Газовий балон пропан на 12.3 л. Легкий. Зручні ручки. Встановлено безпечний вентиль із запобіжним клапаном із вихідним різьбленням СП19,2-1/14”LH, що дозволяє підключати балон до стандартного обладнання без додаткових перехідників. Також конструкція вентиля дозволяє організувати скидання зайвого газу. Використовується для житлових приміщень, закладів громадського харчування, невеликих майстерень та інших подібних місць. Компактний.
Комплект підключення CАVAGNA Італія
- Редуктор CАVAGNA Італія
- Шланг 2 метра (можливість до 10 метрів і більше)
- Хомут 2 шт
- Штуцер для підключення плитки
Характеристика балону.
- Об'єм 12.3 літрів
- ВАГА 6 кг
- Висота 48 см
- Об єм 23 см
- Мінімальна товщина стінки 2.5 мм
- Запобіжний клапан
- Виробник Португалия
Доставка по Новій пошті.
Оплата будь-яка.
Якщо немає зв'язку, пишіть або дзвоніть Вайбер.
Самовивіз
Київська обл. с. Княжичі
Київ вул. Нововокзальна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SafeGas |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 12.3 л |
| Країна виробник | Португалія |
| Маса порожнього балона | 6.1 кг |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр | 25 мм |
- Ціна: 2 859 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка картонна коробка.






