Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Балон 5 літрів із запобіжним клапаном CАVAGNA Італія.
(Сертифікований в Україні.) знак π на балоні та вентилі .
Композитний балон 5 літрів із запобіжним клапаном.
Композитно-полімерний газовий балон 5 літрів.
Новинка у газових балонах. Головне у ньому безпека. Вибухобезпечний, можливість застосовувати скрізь. Висока якість. Буде не замінний на природі та дачі.
Балони з запобіжним клапаном CАVAGNA Італія.
БЕЗПЕКА.
- ВИБУВОБЕЗПЕЧНІ.
- Запобіжний клапан на вентилі.
- ПОСИЛЕНИЙ КОРПУС БАЛОНУ.
- ЗНАК π НА БАЛОНІ І ВЕНТИЛІ.
Характеристика балону.
- Об'єм: 5 літрів.
- Загальна вага: 2,8 кг.
- Висота: 347 мм.
- Діаметр: 230 мм.
- Робочий тиск: 20 бар. Температура: -40+50.
- Балон із запобіжним клапаном.
Комплекти у продажу за бажанням. (ціну та комплектацію уточнюйте ).
Доставка по всій Україні.

Якщо немає зв'язку, пишіть або дзвоніть Вайбер.
Самовивіз
Київська обл. с. Княжичі
Київ вул. Нововокзальна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Маса порожнього балона | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Запірний пристрій | Клапан |
| Об`єм | 5 л |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Виробник | SafeGas |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 230 мм |
| Висота | 347 мм |
- Ціна: 3 000 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка картона коробка.





