ТУРИСТИЧНА ГАЗОВА ПЛИТА GAS POWER
Туристична газова плита GAS POWER дуже зручна та комфортна завдяки невеликим розмірам для використання та зберігання в побуті, під час активного відпочинку, у квартирі, на дачі, у гаражі, у подорожі.
Стан: Нове
Корпус: пластиковий
Потужність 1400 Вт.
Час горіння одного картриджа 4-6 годин.
Жароміцний позначник виготовлений із латуні.
- Витрата палива: 90-150 г/год
- Паливо: Бутан/Пропан
- висота 29 см,
- діаметр 13 см.
Ця плита працює від стандартного одноразового газового балона (прошивного патрона). Зручна та проста в обслуговуванні. Робоча поверхня газової плитки виготовлена з неіржавкої сталі, що збільшує її термін експлуатації. Ідеальна для дачників, туристів, рибалок та мисливців.
балончики є продажем
Якщо немає зв'язку, пишіть або телефонуйте Віберу.
Самовитяг
Київська обл. с. Княжинки
Київ, ул. Новакзальна
Доставка за новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 1.4 Вт |
| Витратуа газового палива | 90 г/год |
| Матеріал газового пальника | Пластик |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Бесклапанне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр встановлюваної ємності | 120 мм |
| Оптимально для кількості осіб | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 290 мм |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Ні |
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





