Технічна характеристика.
Комплект підключення входить до ціни обігрівача.
Газові балони продаються окремо на Ваш вибір.
Ми пропонуємо
Композитний балон 24 л
Металевий балон 27л
Ці балони стають в обігрівач.
Ми маємо великий вибір газових балонів інших літражів.
Сертифіковані в Україні.
Гарантія 2 роки
Опис для користування.
Дуже зручні і головне Безпечні в застосуванні при нехватці кисню обігрівач відключається автоматично.
Будинки, дачі, альтанки, веранди, літні кухні, склади, офіси, ресторани, бари, гаражі, автосервіси, салони краси, магазини, приміщення без опалення тощо. де потрібне тепло.
КЛАС ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ: A
МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ: 4,2 kW
МІНІМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ: 1,7 kW
РЕГУЛЮВАННЯ: Max / Med / Min
ВИТРАТА ГАЗУ ПРИ МАКС. ПОТУЖНІСТЬ: 0,305 kg/h
СИСТЕМА ЗАПАЛЕННЯ: П'єзоелектрична ручна
МАКС. ВАГА БАЛОНУ, що встановлюється: 15 kg
МОЖЛИВИЙ ТИСК: 28 / 30 / 37 / 50 mbar
ТИП ГАЗУ: Propano / Butano (G30/G31)
ВАГА НЕТТО/ВАГА БРУТТО: 11 / 13 kg
РОЗМІРИ ПЕЧІ: (LxPxA) 45,5 x 34,5 x 77,5 cm
ВИРОБНИЦТВО: ІТАЛІЯ.
Клас енергоспоживання A (A++;G)
Призначена для будь-яких типів домашніх приміщень піч CAMILLA 4200I оснащена інфрачервоним пальником з трьома керамічними пластинами, що дозволяє регулювати потужність на трьох рівнях. Газоаналізатор контролює відсоток вмісту CO2 у навколишньому середовищі, виключаючи піч у разі, якщо відсоток перевищить межу, передбачену стандартом. П'єзоелектричне запалювання.
Якщо немає зв'язку, пишіть або дзвоніть Вайбер.
Самовивіз
Київська обл. с. Княжичі
Київ вул. Нововокзальна

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SafeGas |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Рекомендована площа приміщення | 60 кв.м |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 4200 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Коліщата | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 7 500 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська картонна упаковка.











