Балон із комплектом підключення CAVAGNA Італія.
Балон та комплект Українського стандарту.
Комплект підключення до газової плитки, обігрівача, гриля.
Газовий (пропан) балон 50 літрів із запобіжним клапаном.
Використовується побутових цілях дачі, котеджі і також у будівництва. Зручні ручки. Встановлений безпечний вентиль із запобіжним клапаном із вихідним різьбленням СП21,8-1/14”LH, CAVAGNA Італія що дозволяє підключати балон до стандартного обладнання без додаткових перехідників. Також конструкція вентиля дозволяє організувати скидання "зайвого" газу. Використовується для житлових приміщень, закладів громадського харчування, невеликих майстерень та інших подібних місць.
Вентиль із запобіжним клапаном CAVAGNA Італія.
Технічні характеристики.
- Балон пропановий 50 л:
- Тиск 1,6 МПа
- Маса порожнього балона, 17,4 кг
- Висота 840 мм
- Діаметр 305 мм
- Запірний пристрій - вентиль із запобіжним клапаном
- Товщина стінки 3 мм
Комплект підключення CАVAGNA Італія
- Редуктор CАVAGNA Італія
- Шланг 2 метра (можливість до 10 метрів і більше)
- Хомут 2 шт
- Штуцер для підключення плитки
Доставка по Новій пошті.
Оплата будь-яка.
Якщо немає зв'язку, пишіть або дзвоніть Вайбер.
Самовивіз
Київська обл. с. Княжичі
Київ вул. Нововокзальна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Маса порожнього балона | 19.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Болгарія |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Об`єм | 50 л |
| Виробник | Dacia |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 315 мм |
| Висота | 840 мм |
- Ціна: 3 940 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка картонна коробка.




