Мангал - барбекю серце кожного смачного відпочинку!
Уяви аромат соковитого шашлику, тріск спека та гарний настрій у компанії друзів чи родини. Все це починається із надійного мангалу!
Пропонуємо мангал, який
• виготовлений із міцного металу (товщина 3-5 мм)
• Зручний у використанні та транспортуванні
• має сучасний дизайн та продуману конструкцію
• служить роками навіть за активного використання
В наявності
- класичні розбірні мангали - барбекю
- з поличками , кришкою
- показник температури
- з поличками — для максимального комфорту
- на 9 шт шампурів
- кочерга
- совок
Пропонуємо стаціонарний мангал за вигідною ціною та доставкою по всій Україні.
Відмінна модель, яка чудово доповнює дизайн вашого двору чи саду.
Якісний, надійний, зручний, функціональний, довговічний – головні якості мангалу.
Надійний товщиною 3-5 мм прослужить довгі роки і будуть радувати стравами всю вашу родину і друзів.
Мангал продуманий для максимальної зручності при приготуванні страв на вогні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 3 (шт.) |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1510 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 910 мм |
| Вага | 37 кг |
- Ціна: 7 600 ₴
- Спосіб упаковки: коробка




