Технічна характеристика.
Комплект підключення включає ціну обігрівача.
Газові балони продаються окремо на вибір.
Ціна на газові балони вам йдуть зі знижкою.
Ми пропонуємо
Композитний балон 24л
Металевий балон 27л
Ці балони стають в обігрівач.
Ми маємо великий вибір газових балонів інших літражів.
Опис для користування.
Дуже зручні і головне Безпечні у застосуванні при нестачі кисню обігрівач відключається автоматично.
Будинки, дачі, альтанки, веранди, літні кухні, склади, офіси, ресторани, бари, гаражі, автосервіси, салони краси, магазини, приміщення без опалення тощо. де потрібне тепло.
BLUE BELLE/ TO
- КЛАС ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ: A
- МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ: 4,2 kW
- РЕГУЛЮВАННЯ: Max / Stand-by
- ВИТРАТА ГАЗУ ПРИ МАКС. ПОТУЖНОСТІ: 0,305 kg/h
- СИСТЕМА ЗАПАЛУВАННЯ: П'єзоелектрична ручна
- МАКС.ВАГА БАЛОНУ, що встановлюється: 15 kg
- МОЖЛИВИЙ ТИСК: 28 / 30 / 37 / 50 mbar
- ТИП ГАЗУ: Propano / Butano (G30/G31)
- ВАГА НЕТТО/ВАГА БРУТТО: 11 / 13 kg
- РОЗМІРИ ПЕЧІ: (LxPxA) 45,5 x 34,5 x 77,5 cm
- ВИРОБНИЦТВО: ІТАЛІЯ
- Клас енергоспоживання A (A++; G)
Забезпечена колесами піч може легко встановлюватись у приміщенні, де це потрібно. Газовий балон знаходиться усередині відсіку.
Робота печі відбувається за допомогою пальника з відкритим полум'ям.
Під впливом цього полум'я утворюється повітряний потік, що йде знизу вгору, який створює рециркуляцію повітря в приміщенні, схожу на ту, яка створюється вентильованою піччю.
Пекти повністю зроблена з рециклируемых матеріалів.
Газоаналізатор контролює відсоток вмісту CO2 у навколишньому середовищі, виключаючи піч у разі перевищення межі, передбаченої законодавством.
Кожна вироблена нами піч ВИПРОБУВАЄ НАМИ перед тим, як бути упакованою; таким чином гарантується максимальна безпека її експлуатації навіть у домашній обстановці.
Наші печі Blue Belle/TO оснащені термостатом ВКЛ. ВИКЛ.
Це нововведення є унікальним на ринку для цього типу апаратів.
Полум'я пальника печі саме гасне, коли в кімнаті досягається необхідна температура, і знову спалахує, коли температура знижується.
Така функція забезпечує користувачеві значний комфорт, оскільки підтримує постійну температуру в кімнаті, де використовується піч, при цьому ручне регулювання не потрібне.
Така робота оптимізує витрати пального та грошові витрати.
П'єзоелектричне запалювання з автоматичним запальником з акумуляторною батареєю.
У продажу є інші обігрівачі з відкритим вогнем та керамічні виробництва Італії.
BLUE BELLE/ Q Ціна
BLUE BELLE/TM Ціна
CAMILLA 4200 Ціна .
Якщо немає зв'язку, пишіть або дзвоніть Вайбер.
Самовивіз
Київська обл. с. Княжичі
Київ вул. Нововокзальна

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SafeGas |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 4200 Вт |
| Споживана потужність | 4.2 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Коліщата | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 9 600 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка







